KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 8001450
nr 800 1450
Affisch
Henry le Munnier, 'Exigez un Peureux', Affiches Lutetia, Paris, 1925, 244 x 264, Uppklistrad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 januari 2013
kl 18:48:13
7/1 18:43:13